درباره Rezomey

شرکت ایده شمس ماندگار با برند تجاریRezomey یکی از شرکت های گروه سرمایه شمس ماندگار می‌باشد که در زمینه تولید و فروش پوشاک بانوان و صنعت مد فعالیت خود را آغاز نموده است.


با بهره گیری از سوابق درخشان و ۱۷ ساله مشاورین خود در زمینه طراحی و مد و همینطور دوزندگان مجرب و با سابقه پا به عرصه تولید نهاده تا عشق و هنر و زیبایی را جاری نماید.
شرکت ایده شمس ماندگار تمامی تلاش خود را در حمایت از تولید داخلی و کارآفرینی برای جوانان ایران عزیز و انجام رسالت بزرگ بهترین کیفیت با برترین ایده ها و طرح ها، در اقدامی بزرگ به عمل خواهد آورد.
در ابتدا تولید البسه زنانه را آغاز نموده و در فازهای بعدی گسترش تولیدات برای تمامی اقشار جامعه را در نظر دارد. اصالت ایرانی و تولید ملی بودن تمامی محصولات مورد ضمانت گروه ایده شمس میباشد.

درباره ایده شمس

شرکت ایده شمس ماندگار یکی از شرکت های گروه سرمایه شمس ماندگارمی باشد که در سال ۱۴۰۰ فعالیت رسمی خود را با هدف طراحی، تولید و توزیع انواع پوشاک، کیف، کفش و سایر کالاهای تکمیلی در زمینه مد و فشن با برندی به نام Rezomey آغاز بکار کرد.


در فاز اول تولیدات البسه زنانه برای گروه سنی بزرگسال در دست طراحی و اجرا می باشد.
همچنین گروه ایده شمس ماندگار اقدام به تولید انواع لباس کار و ست های اداری کرده است و آماده ی همکاری با سازمان ها می باشد. جهت ثبت سفارش البسه سازمانی آقایان و بانوان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :
09127941579
09057841197
امید بر این داریم طی سالهای آتی با افتتاح فروشگاه های زنجیره ای خرید و بازدید از محصولات را برای مشتریان آسان تر نماییم.