سوالات متداول

خیر،در حال حاضر سفارش فقط از طریق سایت Rezomey امکان پذیر میباشد.

خیر، متاسفانه امکان تغییرات پس از ثبت سفارش ووجود ندارد. در صورت تمایل برای لغو و یا تغییر سفارش با واحد پشتیبانی Rezomey در ارتباط باشید.همکاران ما پاسخگوی تمام سوالات شما هستند.

گاها ممکن است در هنگام پرداخت آنلاین، شبکه بانکی قطع و یا به دلایل دیگر پرداخت ناموفق انجام گیرد. معمولا در این حالت پول شما در حساب های میانی بانک است و خود بانک مغایرت را برطرف مینماید و مبلغ را به حسابتان عودت می دهد. در صورتی که پس از ۷۲ ساعت مبلغ کسر شده به حسابتان برنگشت ، با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف گردد.

بله شما میتوانید سفارش خود را سریعا در سایت ثبت نمایید. اما با عضویت در سایت Rezomey میتوانید مراحل خریدتان را پیگیری کرده ، سوابق خریدتان را مشاهده کنید ، کالاهایی که دوست دارید را به لیست علاقه مندی ها اضافه کنید و تجربه خریدتان از Rezomeyرا با دیگران به اشتراک بگذارید! همچنین میتوانید از اخبار ، تخفیفات و کمپین های ما با خبر باشید و عضویت باشگاه مشتریان را داشته باشید.

خیر، در حال حاضر امکان شخصی سازی البسه موجود وجود ندارد.

پس از ورود به سایت، در بخش پیگیری سفارشات، می توانید از وضعیت سفارش خود مطلع شوید. همچنین می توانید وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت ” سفارشات” از وضعیت آن ها مطلع گردید.

بله شما می توانید ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

راهنمای سایز در تمام صفحات سفارش کالا موجود میباشد. علاوه بر این میتوانید با استفاده از گزینه “پرو در محل” دو سایز لباس را درب منزل پرو نموده و لباس را با سایز خودتان تحویل بگیرید!

هزینه ارسال سفارش با توجه به وزن کالا، آدرس تحویل آن و شیوه ارسال متفاوت است و در زمان ثبت سفارش به اطلاع مشتریان عزیز می رسد.

در حال حاضر “پرو در محل” فقط در شهر تهران امکان پذیر می باشد.

خیر، در حال حاضر این امکان راه اندازی نشده است.