روش های ارسال سفارش

مشتریان گرامی، هنگام ثبت سفارش با توجه به مقصد کالای مورد نظر خود، می توانند یکی از روش های ارسال را انتخاب نمایند؛

1-پست سفارشی (رایگان فقط استان تهران )  : سفارشات از طریق شرکت پست ارسال می گردد . این روش ارسال در استان تهران رایگان بوده . زمان تحویل در این روش ۲ الی ۷ روز کاری بوده و وابسته به عملکرد شرکت پست می باشد. بسته های سفارش روز بعد از ثبت تحویل پست می شوند و کد رهگیری سفارش برای شما پیامک خواهد شد. در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می ‌توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست رهگیری کنید.

2-اسنپ (مختص استان تهران) :این روش مختص ساکنین شهر تهران بوده، و سریع ترین روش برای تحویل کالا بدست مشتریان می باشد، بطوریکه کالا حداکثر ظرف ۲۴ ساعت پس از پردازش سفارش، به دست مشتری خواهد رسید. هزینه ارسال کالا با توجه به مسافت طی شده نسبت به فروشگاه فیزیکی(محدوه حسن آباد) محاسبه و در محل دریافت می گردد.برای اطلاع از مبلغ تقریبی می توانید با کارشناسان فروشگاه تماس حاصل فرمایید. ، در این روش مشتری با واحد پشتیبانی به شماره (۰۹۳۵۱۴۰۱۰۶۶)  تماس می گیرد و مرسوله مورد نظر از طریق اسنپ برای ایشان ارسال می گردد .

3-تیپاکس : با استفاده از این روش نیز، امکان ارسال کالای مورد نظر مشتریان، به تمامی شهرهای مورد پوشش این سرویس، میسر خواهد بود.از مزایای اصلی این سرویس به مدت زمان انتظار کمتر نسبت به پست پیشتاز می توان اشاره کرد، بطوری که ظرف ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از پردازش سفارش، کالا به دست مشتری خواهد رسید. هزینه ارسال کالا در این روش، در محل بشکل پس کرایه از مشتری دریافت می گردد.

در شرایط ویژه مانند جشنواره ها و یا بازه زمانی مناسبت ها (مثل روز مادر) و ایامی که حجم سفارشات افزایش می یابد مانند اسفند ماه، بر حسب نوع پرداخت و محل دریافت سفارش، رعایت زمانبندی همچون ایام عادی سال امکان پذیر نمی باشد و تحویل کالا ممکن است تا 10 روز کاری به طول بینجامد. بدین جهت از شما مشتری عزیز تقاضای صبر و شکیبایی را خواستاریم تا با بهترین کیفیت سفارش شما تحویل داده شود.