blog

10 نکته آرایشی که همه زنان کوتاه قد باید با آن زندگی کنند

 

همه ما به دنبال این هستیم که بدن شما را برای آنچه هست در آغوش بگیریم و نشان دهیم  هرسانت از منحنی های شما (یا فقدان آن) را دوست داشته باشیم. اما ما همچنین معتقدیم که طوری لباس بپوشید که بهترین احساس را در شما ایجاد کند و در مورد اینکه دیگران چه فکری می‌کنند، هیچ انتقادی نمی‌کنیم. بنابراین، با در نظر گرفتن دوستان کوتاه قدمان، فهرستی از 10 نکته آرایشی را گردآوری کرده‌ایم که فقط بر روی قاب شما تأکید می‌کند و به شما کمک می‌کند فضایی را که شایسته آن هستید اشغال کنید. نگران نباشید، ما به شما نمی گوییم کفش های پاشنه بلند را امتحان کنید، اما به شما کمک می کنیم راهی برای لباس پوشیدن پیدا کنید که می تواند به شما کمک کند تاچند سانتی قد خودرا افزایش دهید.

1. کمی مچ پا را نشان دهید

اگر فکر می کنید این روش هوشمندانه ما برای اشاره به این است که باید از پوشیدن شلوارهای خیلی بلند خودداری کنید، حق با شماست. جدا از اینکه شما را از شلوارهای شلوار جین نامرتب، کشیده و انبوه دور می کند، نشان دادن فقط یک تکه مچ پا بین انتهای شلوار و ابتدای چکمه یا کفش ورزشی شما، دیگران را فریب می دهد.و باعث ایجاد خطای دید می شود.

2. از شلوار جین صاف خود دور شوید

لازم نیست فقط به جین فوق باریک بچسبید – تا زمانی که به راحتی بتوان آن را تغییر داد. ما از طرفداران پرشور ترند فعلی سجاف‌های دوشاخه هستیم، زیرا این شلوارکاملاً زنگوله‌ای نیست، اما می‌توان آن را با چند مدل کفش مختلف، از کفش‌های نوک تیز گرفته تا چکمه‌های پنجه گرد، پوشید. و اگر جفتی را انتخاب کنید که خیلی بلند است، هر خیاطی باید بتواند این سبک را کوتاه کند و جزئیات دوشاخه را افزایش دهد.

3. استفاده از لباس های بالاتنه بلند

ما نمی گوییم که باید همیشه ناف خود نمایش دهید. درعوض، تاپ هایی را امتحان کنید که کمتربه استخوان های لگن شما برخورد کند. این کار تناسب بین تنه و پاهای شما را یکسان می کند، کاری که یک تونیک نمی تواند انجام دهد. لباس خود را با شلوار جین کمر بلند یا حتی دامنی که کمی بلندتر روی باسن قرار دارد ست کنید تا این ظاهر را واقعاً به بهترین شکل نمایش دهید.

4. راه راه های عمودی؛ BFF شما هستند

همه ما یک تاپ کلاسیک راه راه برتون را دوست داریم (بیشتر به این دلیل که باعث می شود احساس کنیم در پاریس خلوت هستیم)، اما قاب کوچک شما از راه راه هایی که امتداد دارند بیشتر سود می برد. از سر تا پا، به جای شانه به شانه. بیشتر به این دلیل که صف های طولانی به شما کمک می کند قد بلندتر به نظر برسید. نه به یک نوار سراسری، یک جفت شلوار را با یک نوار تاکسیدو در پایین امتحان کنید، که همان مزیت را در ظاهری بسیار ساده تر ارائه می دهد.

5. از لباس‌های بی‌شکل ( تاپ) صرف نظر کنید

چرا؟ برای اینکه این خطر را داشته باشید که شبیه مادرتان به نظر برسد، لباس‌های گونی هیچ کاری برای اندام شما نمی‌کنند. مهم است که بدانید کدام گرایش‌ها و تکه‌ها برای قد شما مناسب است و متأسفانه، این لباس‌های جادار با فرو بردن مطلق شما در پارچه، علیه شما کار می‌کنند. شما با جزئیات بسته بندی، غلاف های باریک یا اعدادی که کاملاً شما را درگیر نخواهند کرد، وضعیت بهتری دارید.

6. آستین‌های خود را بالا بزنید

اگر آستین‌های پیراهن تا چندسانت  زیر مچ شما کشیده می‌شوند، در دومین قدمی که از در بیرون می‌روید، درهم به نظر می‌رسید. راه حل آسان در اینجا این است که آستین ها را تا وسط بازو یا آرنج بالا بزنید. چه به دنبال چین‌های منظم باشید و چه به روش فشار دادن، رول کردن و اسکرانچ تصادفی، دیگر در سایه آستین‌های سخاوتمندانه پیراهن دکمه‌دار خود زندگی نخواهید کرد. مشابه تصویر ما در مورد نشان دادن مقداری مچ پا، این رنگ پوست باعث می شود بازوهای شما بلندتر از آنچه هستند به نظر برسند – و بنابراین چند سانت  بصری به ظاهر کلی شما اضافه می کند.

 

7. کمر خودرا باریک کنید(کمربند ببندید)

جلب توجه به باریک ترین قسمت بدن باعث میشود که هر وسیله ای  برای شما ساخته شده است. خواه کت کتانی با سینچر توکار هوشمند را انتخاب کنیدویا …، یک کمربند چرمی به کمر لباس مناسب خود اضافه می‌کنید یا به سادگی بلوزی را انتخاب می‌کنید که در قسمت میانی آن کمربند دارد. راه های زیادی برای  این ترفند چاپلوس مانند  وجود دارد.

8. لباس های سرهمی

بسیار خوب، این یکی آنقدر که یک پیشنهاد است یک نکته نیست: یک لباس سرهمی بپوشید و هرگز به عقب نگاه نکنید. پوشیدن اینها به طرز شگفت انگیزی آسان است – حتی اگر شما ریزه اندام باشید – زیرا آنها کار فوق العاده ای را در ارائه ظاهر یک قاب کاملاً متناسب انجام می دهند. (بله، حتی اگر احساس می‌کنید که ممکن است پاهای بسیار کوتاهی داشته باشید. به ما اعتماد کنید، اینطور نیست.) دوخت آن‌ها آسان است و یک چیز ذاتاً جالب است.

9. یقه‌های مربعی را رد کنیدو یقه‌های V را انتخاب کنید

همانطور که احتمالاً تا به حال یقه هفت را انتخاب کرده‌اید، لباسی که به چشم اجازه می‌دهد در امتداد شکل شما به صورت عمودی حرکت کند، جذاب‌ترین لباس‌ها (در لباس‌های غیرطبیعی) است.. اما خطوط خشن، مانند زوایای راست که یک گردن مربع را تشکیل می دهند، اغلب برعکس عمل می کنند. به زبان ساده، می تواند تنه شما را کوتاه تر نشان دهد. بنابراین به جای آن یک یقه V یا حتی یک یقه اسکوپ انتخاب کنید. در اینجا قرار است چند سانت اضافی در جایی که بیشترین اهمیت را دارند اضافه کنید.

10. استفاده از پیراهن و دامن بالای زانو

فقط بدانید که هر چیزی که 10سانتی متر یا بیشتر از زانوی شما بالاتر باشد، برای بلند کردن پاهایتان معجزه می‌کند. و درست مانند دختر زیبای بالا، می‌توانید لباس خود را با چکمه‌های بلند تا زانو تکان ست کنید تا همچنان از آن مزایا بهره مند شوید – فقط از هر چیزی که پای شما را نزدیک مچ پا قطع می‌کند دوری کنید. در حال حاضر، چکمه‌ها و صندل‌های مچ پا را با جذاب‌ترین لباس‌های خود ممنوع کنید.

 

 

شما می توانید از “فروشگاه Rezomey” دیدن فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید